wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O nas

O nas

Oferujemy surowce, które mają zastosowanie w żywieniu koni, przeżuwaczy, drobiu, świń, królików pochodzące zarówno z rynku polskiego oraz unijnego. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w branży rolnej, a tym samym zwiększyć zaufanie naszych klientów i wynikającą z tego sprzedaż.

Nieustanne poszerzana oferta wpływa na coraz większy krąg zadowolonych klientów, którymi są odbiorcy indywidualni, specjalistyczne gospodarstwa rolne, mieszalnie pasz i firmy handlowe.

Oferowane produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży w Polsce co daje Państwu pewność, że zakupione komponenty zostały przebadane i są bezpieczne dla zwierząt. Unikalny skład i wysoka koncentracja składników aktywnych gwarantują skuteczność działania.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć:
śruty i makuchy sojowe, rzepakowe, słonecznikowe, lniane, kiełki słodowe jęczmienne, owies obłuszczony ektrudowany, wysłodki melasowane i niemelasowane, otręby pszenne,żytnie, ddgs kukurydziany, cormix, pszenmix, drożdże paszowe, susz z siana, lucerny, kredę paszową, preparaty mlekozastępcze, glicerynę paszową i wiele innych.

Proponujemy konkurencyjne ceny, a większość produktów posiadamy w magazynie i wysyłamy je niezwłocznie.

Jeżeli produkt jest chwilowo niedostępny, prosimy o kontakt - sprowadzimy go dla Państwa w ciągu kilku dni.

Na wszystkie produkty wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Firma mieści się w Mosinie pod Poznaniem.

Przekonaj się sam - zapraszamy !!!
Przejdź do strony głównej
Copyright © 2010 - 2019  RD Studio - Projektowanie sklepów internetowych
Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w sklepie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.